Novo šolsko leto je pred nami, z njim pa prihajajo novi izzivi in priložnosti za učenje. Pri nas lahko obiskujete osnovnošolske in srednješolske programe, obiskujete on-line višješolski ali visokošolski študij, pridobite nacionalne poklicne kvalifikacije (NPK), se naučite tujega jezika, rokovanja z računalnikom in še mnogo drugega, pred vsakim izobraževanjem pa vam nudimo možnost pogovora s strokovnjakom za izobraževanje. Posebej bi izpostavili še projekt Razvoj kompetenc 2016 – 2019, v okviru katerega se lahko zaposleni nad 45 let vključijo v brezplačne izobraževalne programe računalniškega in digitalnega opismenjevanja (prijave) ter tujih jezikov in drugih programov za poklicni in osebni razvoj (prijave).

Vabimo vas, da si ogledate naš katalog izobraževanj 2017/18veseli pa vas bomo tudi v naših prostorih – na voljo smo vam vsak delavnik med 8.00 in 12.00 ter med 14.00 in 18.00.

Se vidimo! 🙂

Kolektiv Ljudske univerze Koper