Kontakti

Spoznajte našo ekipo sodelavk in sodelavcev, ki skrbi za to, da bo vaša izkušnja naših izobraževalnih programov res kakovostna in prijetna. 

 

Elka Sabadin

Elka Sabadin

Informacijska pisarna

Tel.: +386 (0)5/61-280-00
GSM: 040 469 316
info@lu-koper.si

Marta Umer

Marta Umer

Referat za osnovno in srednje šole

Tel.: +386 (0)5/61-280-01
referat@lu-koper.si

Darja Škorjanc Braico

Darja Škorjanc Braico

Vodja izobraževanja

Tel.: +386 (0)5/61-280-02
darja.braico@lu-koper.si

Petra Verbič

Petra Verbič

Vodja izobraževanja, svetovalka ISIO

Tel.: +386 (0)5/61-280-06
GSM: 040 469 521
petra.verbic@lu-koper.si
isio@lu-koper.si

Andreja Jakomin

Andreja Jakomin

Vodja izobraževanja

Tel.: +386 (0)5/61-280-12
andreja.jakomin@lu-koper.si

Tina Mržek

Tina Mržek

Organizatorka izobraževanja odraslih

Tel.: +386 (0)5/61-280-05
GSM: 040 283 010
tina.mrzek@lu-koper.si

Nada Čupković

Nada Čupković

Organizatorka izobraževanja odraslih

Tel.: +386 (0)5/61-280-15
GSM: 040 855 795
nada.cupkovic@lu-koper.si

Leonida Brezovec

Leonida Brezovec

Organizatorka izobraževanja odraslih

Tel.: +386 (0)5/61-280-13
leonida.brezovec@lu-koper.si

Ksenija Zečević

Ksenija Zečević

Organizatorka izobraževanja odraslih

Tel.: +386 (0)5/61-280-11
ksenija.zecevic@lu-koper.si

Tina Rožac

Tina Rožac

Organizatorka izobraževanja odraslih

Tel.: +386 (0)5/61-280-14
tina.rozac@lu-koper.si

Kristina Debernardi

Kristina Debernardi

Samostojna strokovna delavka

Tel.: +386 (0)5/61-280-16
kristina.debernardi@lu-koper.si

Tamara Kemper

Tamara Kemper

Organizatorka izobraževanja odraslih

Tel.: +386 (05)/61-280-17
GSM: 040 825 381
tamara.kemper@lu-koper.si

Marko Posavčević

Marko Posavčević

Samostojni strokovni delavec

Tel.: +386 (0)5/61-280-04
marko.posavcevic@lu-koper.si

Branko Vuga

Branko Vuga

Mentor v središču za samostojno učenje

Tel.: +386 (05)/61-280-17
 +386 (05)/61-280-00
ss.ucenje@lu-koper.si

Iris Dragar

Iris Dragar

Tajništvo

Tel.: +386 (05)/61-280-09
GSM: 040 518 968
tajnistvo@lu-koper.si

Nada Kolar

Nada Kolar

Administracija

Tel.: +386 (05)/61-280-10
nada.kolar@lu-koper.si

Alenka Cencič

Alenka Cencič

Računovodstvo

Tel.: +386 (05)/61-280-07
racunovodstvo@lu-koper.si

Kristina Udovič Kocjančič

Kristina Udovič Kocjančič

Direktorica

Tel.: +386 (05)/61-280-03
kristina.udovic@lu-koper.si

Za nas sta nepogrešljiva še dva člana ekipe:

Darij Olenik

Darij Olenik

Računalniški mojster in učitelj računalništva

Slavka Knežević

Slavka Knežević

Zadolžena za red in čistočo zjutraj

Vidite sebe kot del naše ekipe? Morebitna prosta delovna mesta redno objavljamo na tem mestu.

Dostopnost